amazon.de adresinden şu ürünü alamıyor muyum?

www.amazon.de

daha önce alışveriş yapanlar yardımxı olursa sevinirim. türkiye ücretsiz kargo diyor ancak altta teslim edilemiyor yazmış.son aşamada durum nasıl oluyor?

Dieser Artikel kann nicht in die Türkei geliefert werden. Siehe Details

Google Translate: Bu öğe Türkiye'ye teslim edilemez. Ayrıntıları görün
  • cemallamec  (25.12.17 23:04:41)
buradaki kahve makinelerinden aldığını, tr'ye getirttiğini entry girmiş herkes. verdikleri linklere tıklıyorum, hepsinde aynı şey yazıyor. trye gönderilmiyor diyor.

nedir bunun aslı anlamadım.
  • adivar  (25.12.17 23:17:07)
sepete ekle alırsın. türkiyeye teslim edilemez diyen bir çok ürün aslında geliyor. sepete ekle diyip alman lazım.

  • gliderpilot  (25.12.17 23:42:48)
sepete ekle ve siparişi onayla butonuna kadar gel. zaten o butona basabiliyorsan verebiliyorsun. veremezsen adres istediği kısımda bu adrese gönderilemez diyor. o ürünün altındali notu dikkate alma. burda olay sepete atıp ilerlemek.

ben bu seferlik sizin için denedim.

Ürünler : EUR 30,24
Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 19,23
İthalat Ücreti Depozitosu: EUR 10,13

Ürünü Amazon.de'nin bünyesindeki bir mağaza değil de Amazon.de'nin kendisi sattığı için Almanya'ya verilen KDV'yi sizden düşmüş ürün olmuş 30.24 Euro. 19 Euro kargo ücreti istiyor. 10.13 Euro ise Türkiye gümrük vergisi olarak istiyor.

Toplam 59,60 Euro. 1-2 Euro da bankanız komisyon koyar. Değmez yani bu fiyatlara.

Bence kargosu bedava ürünler bulmaya çalışın ve ürünün altındaki açıklamaları sallamayın. Mesela kargo bedava yazıp da ürünün kendisi kadar kargo çıkabiliyor siparişin son aşamasında. Dediğim gibi TR'ye gelir mi gelmez mi, KDV vergisi kaç euro düşer, kargosu beleş mi öğrenmek için şimdilik en iyi yöntem siparişi onayla sayfasına gelebilmek. Bu arada dilini Türkçe olarak ayarlayabiliyorsunuz sitenin. Büyük oranda çevrilmiş.

Eyyorlamam bu kadar.
  • jamiro  (26.12.17 00:08:46 ~ 00:10:15)