hangisini yazayım

Elise röntgenciliğe meraklı bir kadındır. Başarılı bir fotoğrafçı olan Paul'un binasında bir daireye taşınınca aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar. Bu arada Paul'un kız arkadaşı Samantha ile arkadaşı Alex'in aralarındaki ilişkiyi öğrenir. Geçmişte hem erkekleri hem de kadınları gözetlemeyi alışkanlık haline getiren Elise kısa süre sonra Samantha ile Alex ile de ilgilenmeye başlar. Paul ise sonunda aradığı kadını bulmuştur

imdb puanı 5.3

filmin afişi
images-na.ssl-images-amazon.com

Genç bir kadın göl kıyısında ev satın alır lakin cinayet işlenmiştir ve katil bir kez daha dönmüştür.

imdb puanı 6.0

filmin afişi i.hizliresim.com

Aşırı stress yüzünden Hawwai'ye tatile çıkan genç adam dedesinin ve sülalesinde ki her erkeğin kurt adam olduğunu öğrenir.

imdb puanı 4.2

fşlmin afişi resizing.flixster.com

Ahahah daha kotu filmler bulabilecegine eminim sandman...

  • rahip janick  (25.12.17 22:25:41)
Rontgenci filmi guzelmis. Kadin teleskop basinda ayip seyler yapiyo galiba.

  • thomaswantsmore  (25.12.17 22:27:44)
Röntgenci hiç fena değil :) İyi bir film çıkacağa benziyor :)

  • simderun  (25.12.17 22:29:27)