Yeni yıl için aldığınız kararlar, gerçekleştirmeyi planladıklarınız neler? Hani şu ecnebilerin “New year resolution” dedikleri şeyi soruyorum. İllaki çok büyük hedefler olmak zorunda değil, çok basit çok ufak şeyleri de yazabilirsiniz.

Son zamanlarda duyuruya pek sık uğramadım, bu soru yakın zamanda sorulduysa kusura bakmayın, silerim o vakit.

Live or die trying.
.
Or simply die and be done with it, eheh

Başka da bir şey düşünmedim yeni yıl için.
  • skooma  (25.12.17 21:05:58)
-alkolü azaltmak
-daha fazla video çekmek
-uykuyu düzene sokmak
-evlenme teklif etmek
  • brakgn  (25.12.17 21:28:10)
Türkiye'den siktir olup gitmek, yaz sonu olacak diye umut ediyorum. Onun dışında bir hedefim, planım yok şimdilik.

Ha bir de 4 Ocak'taki Massimo Dutti/Zara indiriminden istediğim ürünleri bitmeden kapabilmek.
  • i was made for you  (25.12.17 21:35:10)
Para biriktirmek. (Miktarı yazmıyım şimdi ama eğitimim için belirlediğim rakama ulaşmak)
Daha çok kitap okumak.
Az sayıda gerçekten değer verdiğim insanlarla görüşmek, diğerlerine yol vermek.
Haftada en az 1 gün spor yapmak. (Hiç olmamasındansa 1 olması iyidir)
Erken kalkmak eğer yapabiliyorsam gündoğumunu izlemek.
Daha çok su içmek.
Sağlıklı beslenmek.
İnsanlara acımamak.
Daha az sinirlenmek.
  • powerpufgirl  (25.12.17 21:53:30)
şubat ayında sınava giriyorum, onu geçeyim.
almak istediğim bir unvan var, onu alayım.
girmek istediğim bir iş var, gireyim.
yaptığım işte de azcık ilerlemek istiyorum, az bi ilerleyeyim.
denemek istediğim 3-4 çeşit bira var, onlar yapıp deneyeyim.
borcum yok, borç yapmadan bu yılı da bitireyim.
bütün bunları yaparken 4-5 hafta da tatil yapayım.
bir de düzenli spora gidersem, öp başına koy.
  • babilbaligi  (25.12.17 21:57:28)
ingilizce sınavını geçmek ve akıcı ingilizce konuşmak
ispanyolcayı ilerletmek
kilo vermek
bol kitap okumak
pasaport çıkarıp avrupa gezisi yapmak
para biriktirmek.
  • antik depresan  (25.12.17 22:49:17)
Seninle bir kahve içmek.

  • shenergy  (25.12.17 23:10:13)
borçları bitirmek. aileden ayrı ev tutmak. ikisi yeterli olur.

he bi de daha çok para kazanmak. iş performansımı arttırmak.
  • Delay Fuze  (25.12.17 23:22:09 ~ 23:27:53)
Eğer Türkiye'de kalırsam, şu anda oturduğum apartmandan kontratım bitince taşınmak. Sirkte mi ev tuttum, mahalle apartmanında mı belli değil.

Sporu iyice düzene sokmak. Ama ideal olarak özel hocayla çalışmayı bırakıp, kendim doğru düzgün işler yapabilecek hale gelmek.

İspanyolca veya Afrikaans'tan birini öğrenmek/ilerletmek.

Okuma hızımı vs bozmadan devam etmek.

Böyle.
  • sopiro  (25.12.17 23:27:26)
Kas yırtığı olmadan geçireceğim güzel bir sezon ve Amsterdam'da evlenme teklifi etmek.

Dahasını da isterdim önceden ama bunları kaybetmeyeyim o da yeter. Silme silme güzel olmuş soru.

+1 İstanbul'daysan türk kahven benden. Arrivederci.
  • baldan kaymak  (26.12.17 00:59:42)
Kilo vermek ve sonrasında hamile kalmak.

  • physcos physcos  (26.12.17 02:54:32)
3 yıldır oynadığım gta v i bitirmek.

  • shenergy  (03.03.18 01:40:34)