Yılbaşını nasıl geçireceksiniz?

Guys,

Yılbaşı için ne plan yaptınız? Bir şeyler yapmak istiyorum ama aklıma da yapacak bir şey gelmiyor, belki sizden kopya çekerim.

ev. kalamar kızartıcaz bi tek farklı olarak sanırım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.12.17 00:34:22 ~ 00:34:58)
Ev. Tek. Portakal.

  • sopiro  (25.12.17 00:35:52)
Uyucam

  • passion rules the game  (25.12.17 00:37:23)
arkadaşlar parti diye tutturdu, merkezde ev kiralayalım, içelim sonra kulübe gidelim sonra eve gelip tekrar içelim dediler ama hem param yok hem de istemiyorum açıkçası, son etkinliği pek beğenmemiştim, yrrak gibiydi ortam kimse kimseyle ilgilenmiyodu. otururum evde muhtemelen, özel bi şey yapacağımı sanmıyorum.

  • der meister  (25.12.17 00:40:38)
Arkadaşta toplanacağız.

  • pike  (25.12.17 00:42:38)
Yalnız bir şey yapmadan geçicek

  • clones  (25.12.17 00:43:45)
Evde, yalnız, mümkünse 22.30'da yatağa girmiş olarak.

3 senedir yalnız giriyorum yılbaşına ve bağımlılık yarattı. Harika oluyor, deneyin.
  • buff  (25.12.17 00:49:10)
Tek başıma kendimi dışarı atacağım.

  • cok iyi yol  (25.12.17 00:50:27)
Bana kalsa hazır 3 gün tatil varken evden çıkmazdım ama arkadaşlarım kendi kendilerine plan yapmışlar İstanbul'a gelmek için. Onlarla olacağım yani mecburen.

  • ms brownstone  (25.12.17 01:10:24)
sopiro +1

  • jamiro  (25.12.17 01:15:57)
Planım vardı ama nöbet kitlemisler yılbaşına.

  • doxanikee  (25.12.17 01:18:22)
arkadaşlar tutturdular evde içelim diye. fakat hiç canım istemiyor. ankara' ya gitme durumum var sevgili annem ile. bakalım.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.12.17 01:34:59)
Gündüz babamla sinema-yemek, akşam da annemle evdeyim.

Arkadaşlarla çıkacaktık ama annem de babam da bozulunca ektim.
  • jazzabel  (25.12.17 01:35:15)
o gün çalışmayı düşünmüyorum. böylesi özel günlerde kendime tatil vererek kendimi normal insan gibi hissediyorum. o gün uzun süre sonra ilk kez yemek dışında içki tüketeceğim. ayrıca bir de izlemediğim bir film ve dönem şerefine daha önceden izlediğim bir film seyredeceğim. gündüz de geçmişin çağırdığı yerlere; ya nişantaşı'na ya da arnavutköy'e uğrama planım var.

ek: 1'i sabahında da snoopy, şirinler ya da heidi'den 2-3 bölüm izleyeceğim.
  • misterturist  (25.12.17 02:07:20 ~ 09:39:50)
Ev, bence en güzeli.

  • sabirstone  (25.12.17 02:07:52)
üç yıldır üstüste nöbet kitliyorlar, çalışacağım :/önceden napıyordum cin içerek victoria’s secret show izliyordum.

  • pushing up the daisies  (25.12.17 02:21:36)
ailede bir sürü boşanmış insan olduğu için -teyzeler ve dayı- kuzenler, teyzeler, dayı, hatta dayının eski eşi falan da hep beraber yılbaşı kutlayacağız da inşallah dayı kişisi çok içmez, içince saçmalıyor çünkü :/ en küçük kuzenim 10 yaşında, aslında onun için toplanıyoruz bir nevi, yoksa annemin kalça kırık, iki teyzemin de evi istanbul'un birer ucunda, üstelik biri ağır gripli. ha bir de zaten herkes çalıştığı için zor görüşüyoruz, babama zaten her yıl olduğu gibi gene nöbet kitlediler, üç gün evde yok adamcağız :/ muhtemelen küçük kuzenin gönlü olsun diye tombala oynar, mandalina sıkarız gözümüze karşılıklı aşjksdlsajda

ha bir de yılbaşı gecesi huysuz virjin varmış, onu izleyip nostalji yapabilirim umarım, bir sorun çıkmaz da :/ ya da ne bileyim, böyle bir son mutluluk kazanıp sonra da ölmem de, falan... amma da dahi anlamında de ve şu suratı kullandım -> :/
  • pasp  (25.12.17 02:29:19)
üniversite arkadaşlarım ile maaile bursada evde buluşuyoruz. zaten ayda bir buluşuruz çoluk çocuk.

  • teritori  (25.12.17 09:24:02)
Ertesi gün çalışacağım malesef. Hatta o gün De akşam 6'ya kadar çalışacağım. 7 buçuk gibi evde olup tüm geceyi erkek arkadaşımla film izleyerek geçirmeyi planlıyorum. 12 olur olmaz da yatış :(

  • mutlusismankedi2015  (25.12.17 10:58:32)
1 kilo mandalina alıp dizi film takilmaca.

  • Amaranta ursula  (25.12.17 11:02:57)
ev ortamı gibisi var mı? missss

  • since1907  (25.12.17 11:55:19)
muhtemelen 00.00 olmadan sızacağım. manitaya kalsa şuraya gidelim buraya gidelim. iyi gidelim de mekanlar dolu para yok nereye?
güya ailesi otele gideceklerdi olmadı bana gelirsin başbaşa gireriz yeni yıla dedi. tabiki reddettim olası ailesinin geri dönmesi benim onların gözünde itibarımı sıfırlar diye.
kardeşim gelecekmiş
ay bilemiyorum altan ben uyucam galiba.
  • antik depresan  (25.12.17 12:03:54)
parti vericektim. parti vericek tüm arkadaşlarımla bağımı kopardığım için yıkıklar gibi mandalina emicem evde...

  • Tears of Devil  (25.12.17 12:06:26)
Anne babamın yanına gidicem onlarla evde güzel bi yemek yeriz sonra da 12 olunca sarılırız

  • pastörizesüt  (25.12.17 12:16:59)