[]

Christmastan mütevvelit mailde best regards yerine..

Merhaba,

Şimdi bir mail atmam gerekiyor.

Best regards yerine "with best wishes for a Merry Christmas and a Happy New Year"

desem olur mu? Aslında biraz formal bir mail ama malum Christmas zamanı ve yılbaşı sonrasına cevap beklediğim bir mail olacağı için sorun olmaz diye düşündüm.

uygun mudur? Başka öneriler?

 
Uygundur. Gayet sevimli olur ^^


  • lamira  (24.12.17 20:03:56) 
Gereksiz uzun.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (24.12.17 20:18:36) 
Formal ise happy holidays falan derseniz daha uygun olur.


  • catch the arrow  (24.12.17 20:36:58) 
biraz uzun olmus formale. with i silip merry christmas ya da happy new yeardan birini secseniz daha guzel olur.


  • imnotsureabout  (24.12.17 21:22:42) 
Happy Holidays daha uygun. Merry Christmas biraz dini bir ifade. Mail attiginiz insan hristiyan olmayabilir. Happy Holidays bu ay icindeki butun bayramlari ve yilbasini da dahil eden genel bir ifade oldugundan daha uygun olur.


  • congratulationsyouwon  (24.12.17 21:36:28) 
nereli amca ona göre özel bi isim varsa misal olabilir. boun natale misal


  • kveldulv  (24.12.17 22:28:24) 
hocam bana wish you a happy Christmas time and a happy new year 2018 yazdı. altına da kind regards eklemiş ama


  • ontheroad  (24.12.17 23:54:34) 
Merry Christmas

Happy Holidays
  • eindaclub  (25.12.17 15:23:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.