Şirket doktorunun rapor bitiminde çağırması?

uzn süreli raporluyum ve biteceği gün, beni şirket doktoru görmek istemiş.

dedim randevum var hastanede, nasıl geleyim. yasal olarak gelmen gerekiyor filan dedi insan kaynakları.

ihbar + 6 haftayı geçtiği için belki süre. yoksa öyle bir yasa okumadım.

sabah oraya gidip sonra hastaneme gideceğim. büyük ihtimalle hastane , yani doktorum bir kaç hafta daha kalsın diyecek atel.

iş yeri doktoru sorun yok, çıkaralım derse tabi ki çıkartmam da.

kırık parmak var ortada ve tendom kopması. bu şekilde iş yerine gitmem beklenemez ki.

söyleek istediğiniz bir şey varsa duymak isterim.

iş yeri doktoru zaten ortopedist değildir. ama bakacak işte.

hocam bırak baksın, yani ne diyebilir ki?

  • binder dandet  (24.12.17 18:58:50)
çıkar derse sorumlulugu alıyor musun ? diye sor. arkasına bakmadan kaçacaktır.

  • paudi  (24.12.17 19:23:50)
rapor bittiğinden teknik olarak tekrar çalışmaya başlaman gerekir. doktor çalışmaya uygun olup olmadığına bakmak için çağırıyordur.

  • karlmarx  (24.12.17 19:32:50)
haftalardı 10-20 gün rapor alıyorum. 3 aylık rapor almadım. keşke öylr alsaydım.

rapor bitiminde kontrol önerilir yazıyor çalışır değil. elimde atel varken bakamaz ki daha bükemiyorun bile parmağı.
  • Cursed Chico  (24.12.17 19:43:45)
O dediğin işe dönüş muayenesi sevk edecek zaten uzman olmadığı için

  • steward  (24.12.17 22:14:58)