[]

çöpe atılmış kedi yavrularına yuva

bu yavruları 3 ay önce kızılay sakarya caddesinde çöpe atılmış halde buldum. bir depodaki çöplüğe atılmışlar, henüz 2 haftalık bedenleriyle. belki de yeni açılan gözleri iltihaptan kapanmıştı. gözlerini kurtardık, 2.5 ay falan da tedavi oldular ve şimdi iyileştiler yuva arıyorlar. ikisi de çok oyuncu ve sürekli yan yanalar. asla birbirlerinden ayrılmıyorlar. sarılarak uyurlar sürekli. o yüzden önceliğimiz ikisine birlikte bakacak birisini bulmak. fakat çok güvenilir birisini bulursak tek başına da verebiliriz. ikisini birden alanların tüm masrafları karşılanacak.

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

bunlar güncel halleri, ilk bulduğum halini de atayım.

i.hizliresim.com

0549 598 19 95

twitter.com

 
up

ah kuzularım. ne şanslılarmış ki size rastlamışlar
  • whatyougetiswhatyoudid  (26.12.17 10:34:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.