[]

Portakal çiçeği parfümü mü yoksa esansiyel yağı mı

Sizce hangisi daha iyi olur? Sizce nasıl bu koku? Yves roche portakal çiçeği edt var ama kalıcı mıdır acep?
 
en son onun portakal cicegi, lavanta, portakal agaci yagi (muhtemelen) karisimli olanini edindim, ama maalesef oda kokusu olarak kullaniyorum. bence hic kalici degil. hos, bu benzeri kokular genellikle kalici olmuyor.


  • e haliyle  (23.12.17 19:15:52 ~ 19:19:34) 
edt çok kalıcı olmaz.


  • pinkpeony  (23.12.17 19:35:44) 
Yves rocher' in çoğu parfümü kalıcı değil. kokuları çok güzel evet ama artık almamaya karar verdim.


  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.12.17 19:52:52) 
Yves Rocher'in parfümleri kalıcı değil. 10 dk sonra tamamen uçmuş oluyor tenimden.


  • ms brownstone  (23.12.17 22:13:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.