[]

Kopenhag Gezecek Görecek Yerler?

Var mı bir farkı, özelliği Göteborg, Malmö veya Stockholm'den. Değer mi 2-3 günlüğüne gidip otelde kalmaya çift olarak?
 
Calsberg, mobilya modern sanat müzeleri, muhteşem bir şehir, stockholmle berlin arası diyebiliriz, "hip" kafeler barlar ikinci el dükkanları plakçılar vs. Biraz daha genç bir şehir. Kanalları vs oldukça da keyifli dolaşması.


  • kullanıcıadımbuolsun  (22.12.17 23:09:04) 
Copenhagen street food -paper island- ve tabii ki freetown christiania, tivoli gardens vb. Kesinlikle deger iki uc gun.


  • eksimeksi  (23.12.17 00:27:29) 
Banana joe'yu unuttum efsane büyük hamburgerleri var ve danimarka sartlarinda baya ucuz. Sahibi de kafa adam gittigimizde referandum vardi tr'de gecen sene ve baya bilgi sahibiydi ulkenin durumu hakkinda.


  • eksimeksi  (23.12.17 00:32:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.