Yılbaşı çekilişi müdür çıktı ne alayım 50tl üst sınır var

Müdür kadın, yaşı 47. Sınır 50
Ne alam la ?
How to be a good manager tarzı bir kitap alasım var ama kovulmak istemiyorum henüz

50 liraya kazak alma müdüre bence -) bi rujdur makyaj malzemesidir falan olabilir

  • kveldulv  (22.12.17 21:51:03)
Riske girmeden kupa alabilirsiniz.
www.pasabahcemagazalari.com

  • boyalı kuş  (22.12.17 21:51:07)
şık bi taraklı toka alabilirsin.

  • soyut park  (22.12.17 22:08:24)
şal bence,
şöyle bir şey olabilir

www2.hm.com

shop.mango.com

aslında ben bunu beğendim ama bu kareymiş,
shop.mango.com

tarzına göre seçebilirsin, şık sade bir şeyler.
  • yaraticinick  (22.12.17 22:29:26)
@soyut link atar mısın senin şık bulduğun bir tanesinin

  • mhmtt  (22.12.17 23:00:54)
şapka al.

  • gezegen olan pluton  (22.12.17 23:01:20)
Şal al geç. En risksiz şey.

  • jazzabel  (22.12.17 23:05:04)
50 den fazlaya al, zammı kap

  • legalize marijuana  (22.12.17 23:09:07)
direkt hediye kartı alsan aslında daha mı iyi olur ama beri yandan da "kendi hediyeni sktr git kendin al amk" mi demiş olursun bilemedim :/ h&m'de var mesela hediye kartları. bence de şal ya da paşabahçe kupası iyi olabilir ama kupa alırsan zarif birşey al, kaba saba değil. ya da fincan takımı da alabilirsin aslında, çok şık şeyler oluyor o yaş grubuna hitap edebilecek. kahve ya da çay fincanı takımı, ama çay fincanı takımı 50'yi geçebilir, bilemedim. ama şal sanki daha risksiz gibi. fotoğraf çerçevesi ya da odası için şık bir şekerlik/lokumluk da olabilir, karaca'da var, madame coco'da var. mesela anneme şu şekerlik hediye geldi, çok hoşuna gitti:

www.krc.com.tr

ben de erkek arkadaşımın annesine şundan iki tane aldım, umarım beğenir :/

www.hepsiburada.com

bu arada zara home'da çok güzel ev parfümleri var, onlardan da alabilirsin bak.

yalnız bi dk ben yaşını 50 görmüşüm, yaşı 47 ise daha genç işi şeyler daha iyi olabilir ya. yine de ben olsam kupa değil de zarif ama "modern" bir kahve fincanı takımı ya da şekerlik alırdım. gerçi boyalı kuş'un linkindeki de güzelmiş ha alınabilir yani. benim linklerini verdiğim şeyler daha 50-60 yaş arasına gidecek şeyler, zaten o yaşlardalar bahsettiğim kişiler. ama ciddi bir ablaysa ağır şeyler de gidebilir tabi.
  • pasp  (22.12.17 23:22:18)
o kitabı alacaksan önce iş başvurusu yap da 2 ocak'ta evde oturma :)

şal en güzeli bence de.
  • dave87  (22.12.17 23:24:46)
Hoş bi fular olabilir ama bence de en güzeli hediye çeki

  • mutlusismankedi2015  (22.12.17 23:36:20)
şarap karafı.

  • atacaksinfinke  (23.12.17 00:33:03)
karaf almstim ben. alkolu seven biriyse dusunulebilir.

  • fakyoras  (23.12.17 02:42:18)
klişe mi bilmem ama son çıkan bir kitap + sevdiği müzik türünde cd.

  • since1907  (25.12.17 12:08:21)