Cok acil!! Pegasus ucak iptai ve ikinci bilet cok acil

Cok ozur dilerim ilk defa boyle kotu bir post yaptim.

Abu dhabiden sabiha gokcene pegasus ile ucagim var. Gece 4 te kalkmasi gerekiyordu hala kalkmadi. Aksam 6 da da ataturkten polonyaya ucagim var. Ama ilk ucusu sirketim aldi ikincisini ben kendim. Arada 12 saat var diye sorun olmaz demisim. Bu iki ucak bagli degil.

Simdi pegasus ucusu iptal ediyor. Benim ikinci biletim polonyaya nolcak. Napabilirim? Yarim saat sonra pegasus yetkilisi gelecekmis. Haklarim nedir.

Kotu baslik ve icerik icin tekrardan cok ozur dilerim, cok acil oldugu icin yazdim.

Eger modlarda bir saat kadar istte tutarsa sevinirim

tazminat+konaklama+en yakin zamana bilet verecekler muhtemelen. orada birlik olup yetkiliyi darlayin. (tabi derdinize derman degil bunlar)

su an ne abu dhabi'den ne de basip gitseniz dubai'den sizi polonya ucusuna yetistirecek ucak yok malesef. emirates var ama yetisemezsiniz bu saatte artik. o yuzden polonya biletini, durumunuzu anlatip erteletmeye ya da iptal etmeye bakin.

olur oyle arada caninizi sikmayin, yapacak bise yok.
  • brkylmz  (22.12.17 10:20:39 ~ 10:21:41)
polonya bileti pegasus'un ilk ucusunu baglamaz.

abu dhabi ucusu icin haklariniz standart haklar.

polonya bileti pegasus'tansa durumu aciklarsaniz belki bir seyler yaparlar. Degilse iptal etmeye ya da tarih degistirmeye calisin ama ek masraflari pegasus odemeyecektir.
  • cedex  (22.12.17 10:27:50)
Uçuş bağlantılı olmasa da doğacak tüm masrafları karşılamak zorunda. O yüzden gidin bankoda ciddi ciddi olay çıkarın. Pegasus biraz yüzsüzdür. Sorunu çözene kadar darlamayı kesmeyin.

  • laranja  (22.12.17 10:37:29)
Polonya bileti pegasustan degil lot

  • harrage  (22.12.17 10:37:52)
Laranja, iste eger oyleyse daroar sorun degil. Bu benim hakkim mi peki?

  • harrage  (22.12.17 10:38:41)
Gorevli de gelmiyor zaten.

  • harrage  (22.12.17 10:40:57)
ne oldu bu olay nasıl çözüldü?

  • c1b2k3  (23.12.17 00:05:30)