Proje önerime son bir iki cümle aranıyor

Proje önerisi yazıyorum. Yazmak istediğimin açığı şu:
'Sisteminiz bayağı dandikmiş, bazı çok net verimsizlikler var. Ayrıca bizim ilk bakışta göremediğimiz daha neler vardır kimbilir. Bize para verin de düzeltelim'

Bunu yazarken dikkat etmem gereken şu:
- 'Tamam, sistemde aksaklıklar var ama olur böyle şeyler ama da böyle devam ederseniz hoş olmaz şirket açısından tabii. Bunların farkında olmak ilk aşama, bizim bunları düzeltmemiz de ikinci aşama' vurgusu
- 'Bize verdiğiniz paranın kat kat karşılığını alacaksınız' teminatı. (Alacakları kesin)
- 'Bu işbirliğinden karşılıklı memnun kalacağız. Biz bu ilk aşamadan bile çok zevk aldık, size bayıldık' mesajı. (Hakkaten zevk aldık)

Dolayısıyla, demek istediğimi kurumsal dile çevirmem gerekiyor.

Panikten beynim durdu ama bir iki kelime sizden çıkarsa devamını getiririm. Ocağına düştüm Duyuru.

yapacağınız yatırım çok kısa sürede kendini amorti ederek karlı bir iş ortaklığına dönüşecektir.

  • theconqueror  (22.12.17 02:18:47)
Simdiye kadar kullandiginiz sistem sizin bugune ulasmanizda yeterince faydali olmus ancak bunun gelisen teknolijiye,gunun kosullarina,dunya standartlarina,guncel degerlere vs ye uyumlu hale getirilerek,guncellenmesi,yeni teknolojilere entegrasyonu firmanizi,uretiminizi gelecege basarili bir sekilde tasimaniza olanak saglayacaktir.
Global yeniliklere ,teknolojiye hakim,tecrubeli ekibimiz sektorde edindigi onemli tecrubelerini sizinle paylasmaktan,firmanizin atacagi bu adimlarin bir parcasi olmak,varolan basarili sisteminizin cagin gerekliliklerine ivedilikle entegransyonun bir parcasi olmaktan diye yardir gitsin.araya optimum,inovatif,duruma gore masif ya da minor,rantabl vb serpistirip mumkunse son ceyregin onemli keywordu sanayi 4.0 yapistirip gonder gitsin.

  • duptıs  (22.12.17 03:00:26)