[]

Friends vs Gossip Girl

dileyenler bu kapışmaya himym'i de katabilir esasında.

edit: siz hepiniz ben tek; gossip girl rulz(bu nasılı böylemiydi)


 
yani friends vs himym olur da gossip girl biraz fazla alakasız.
Tabii bence friends ikisini de döver.

  • whoosie  (21.12.17 17:45:31) 
Friends acımaz.


  • dinsiz adam  (21.12.17 17:57:29) 
Friends tabii ki de :)


  • simderun  (21.12.17 17:59:00) 
Bu nasıl bir kıyastır? Aynı kulvarda bile değil bahsettiğiniz diziler.

Friends ve himym için konuşacak olursak ikisinin de yeri ayrı bende. Ama gossip girlü bu ikisiyle kıyaslamam bile, arada gülmek için izlenilen çerezlik bir şeydi.

Sonuç olarak:

Friends>=himym>>gossip girl
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (21.12.17 18:21:58) 
yavrucak+1


  • SiyamkedisiZorro  (21.12.17 18:38:51) 
Hepimiz Joey'in pizzasından çıktık.

Barney Stinsonevski


gg konu dışı.
  • Ufuk  (21.12.17 18:45:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.