[]

pendike nasil gidilir

selam gencler
ya şu pendikten kalkan yuksek hizli treni bir test edip kafa dagitmak istiyorum da, avcilardan nasil gidilir? metrobus metro yapsam, kartaldan sonra ne yapmak lazim? metroyla direk ulasim yok sanirsam? 
pendik'te iniceksin. hangi cikistan cikacagin metroda tarif ediliyor. yuruyerek 15-20 dk max. dumduz asagi iniyorsun, oklar var. ama onunden dolmus geciyor, yurumicem dersen dolmusa binersin. avcilar'dan pendik'e kadar gececek olan yol bence hac gibi bisey. ustelik kutsal degil igrenc. hizli tren de igrenc bu arada. sarjin biterse priz bile yok, soyliyim de.


  • eskidim  (21.12.17 14:07:43) 
Özür dilerim ama söylemeden geçemeyeceğim, pendike yazarken eliniz titremedi mi? (atlamışsınız diyeceğim ama avcılardan yazarken de unutmuşsunuz kesme işaretini)


  • anarsik kurbaga  (21.12.17 14:14:13) 
metro artık pendik'e kadar gidiyor. tren garı metrodan yürüme mesafesi (çok bavul yoksa)


  • co2s2  (21.12.17 15:29:48) 
metrodan tren garı 20 dk falan, hava soğuk tavsiye etmem. ben olsam yürümem yani en azından.

Vakit bolsa:

metrobüs -> söğütlüçeşme
söğütlüçeşme -> 16d, 17, 16 (Hepsi Pendik YHT'den geçer.)

Vakit azsa:


metrobüs -> uzunçayır
uzunçayır -> metro -> pendik
pendik -> yürüyüş ya da minibüs
  • piremses  (21.12.17 15:52:50) 
Metroyla yürüme mesafesine giriyorsunuz. Çok eşya yoksa yokuş aşağı sayılabilecek bir yoldan pıtı pıtı gidersiniz.

Yoksa Şişli/Mecidiyeköy'den geçen çift katlı otobüslerin üzerinde pendik yazıyordu. Ama Pendik'in neresinde indiriyor bilmiyorum.
  • geven kafa  (21.12.17 16:33:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.