[]

Ankara ulaşım bilgisi

Şuan ankara kalesine yakın bir otelde konaklıyorum (altındağ belediyesi yönü)
Buradan Tunalı Hilmi caddesine gitmek için minübüs veya otobus en yakın nereden geçer adı nedir ?
Bir de yarın yine buradan turan güneş bulvarına gitmem icab ediyor oraya da nasıl gidebilirim ?
İstanbullu olarak düşünürsek makul yürüme mesafeleri sorun değildir
Teşekkürler.

 
opera denilen yere inip ordan 413 ya da 408e bin. yalnoz bulunduğun yere göre 20 dk filan sürer sanırım. kuğuluda inersen aşağı doğru tunalı hilmi caddesi oluyor.


  • elorelia  (21.12.17 12:49:07 ~ 12:53:04) 
Alternatif olarak hacettepe ile ibni-sina hastanesi arasındaki yoldan seyran dolmuşları geçer. Ona binip esat kavşağında inersiniz. Orası tunalının bittiği kavşak zaten.


  • curukturpkokusu  (21.12.17 12:53:38) 
Turan güneşe de aynı yerden oran dolmuşları geçiyor olabilir şoförlere sorun bi.


  • curukturpkokusu  (21.12.17 12:54:16) 
Minübüse daha yakınım sanırım onu kullanacağım.
İki hastane arasını Adnan saygun caddesi olarak buldum doğru mudur ?

  • yamyamorganizma  (21.12.17 13:03:43) 
Evet doğru, yaya geçidi var caddede, onun altında beklerseniz orda kesin dururlar. Yokuştan aşağı inen dolmuşlara bineceksiniz, hacettepe tarafı değil karşı kaldırım yani ibnisina tarafı.


  • curukturpkokusu  (21.12.17 13:18:34) 
Çok Teşekkürler.


  • yamyamorganizma  (21.12.17 13:20:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.