Pahalı uçak bileti aldım! - moral verin ya

Selam gençler,

az önce başka bi şehire(kars değil :D) gitmek için uçak bilet aldım. ama normalden 100 tl pahalıya! cuma geç saat gidiş, pazar geç saat dönüş. dönüşüm baya geç, ertesi gün işe nası yetişebileceğim muamma.

ama sevgilimi ve samimi arkadaşlarımı göreceğim 2 tam gün boyunca! yiyeceğiz, içeceğiz, gezeceğiz. değmez mi ya? bence değer be! değdi ki aldım :p

not: fakirlik çok zor.

değer değer, sıkma canını.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (21.12.17 12:40:32)
istesen de daha ucuza alamazdın bence :) cuma ve pazar bindiriyor uçak şirketleri malesef.

  • sedat peker in yegeni  (21.12.17 12:42:02)
uçak bileti olarak değil de sevgilin ve arkadaşlarını göreceğin zaman süresini satın aldın diye bak olaya. ucuza alacağın saat ile pahalıya almış olduğun saat arasındaki zaman sence de 100 tl etmez mi?

  • evrimini tamamlamis hamambocegi  (21.12.17 12:42:15)
business miş gibi düşün. sen önemli adamsın. yaptığın şeyler önemli. zaman senin için önemli. öyle 100tl miş 200tl miş için dertlenecek adam değilsin. önemli olan işi arkadaşlarınla görüşebilmek.

  • dedim dedim de kime dedim  (21.12.17 12:44:06)
Şöyle düşün, 5 sene sonra o haftasonunu hatırladığın zaman geçirdiğin güzel zamanları hatırlayacaksın ve senin için bunlar kıymetli olacak ama bileti kaça aldığını hatırlamayacaksın ya da bir önemi olmayacak.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.12.17 12:55:58)
www.eksiduyuru.com

ben de gittim eskişehire bilet aldım dün. benzer bi durum.

(bkz: i feel your pain)
  • elorelia  (21.12.17 12:56:21)
Değer tabii ki, parayı her zaman kazanırsın, telafi edersin, ama orada sevdiklerinde geçirecek olduğun günlerin telafisi yok, giden zaman geri gelmiyor.

  • peggy  (21.12.17 13:16:49)
100 lirayla fakir olmazsin, haftasonunun tadini cikar :)

  • brkylmz  (21.12.17 13:47:37)
Ben bot aldım bir ay beklesem 150 lira ucuza alabilecekmişim, içim yandı ama yapacak bir şey yok.

  • i was made for you  (21.12.17 13:52:01)
100tl bi yemek parasi, her turlu değer, guzel seyler icin yapilir bunlar, tadini cikar

  • her giriste sifresini unutan adam  (21.12.17 14:51:00)
1 aydan biraz fazla bir süre önce yaptım. yine yaparım.

  • rain when i die  (21.12.17 14:58:26)
calismaya basladiktan sonra ben de bu acımasizlikla yuzlesmeye basladim. ama o haftasonu cok tatli oluyor. iyi eglenceler:)

  • Rudy Baylor  (21.12.17 14:59:42)