guess saatleri

kızkardeşime doğum günü hediyesi olarak almak istiyorum. iyi midir sizce?
bi de hepsiburadan filan alsam problem olur mu?

hepsiburada'dan alırsan sorun olmaz. satıcı yorumlarına bakıp almalısın.
guess'in mesela hangi saati?

  • sedat peker in yegeni  (21.12.17 11:58:56)
guess saatlerini tasarım olarak ben beğenmiyorum sadece marka adı ile ucuz görğnümlü saatleri satıyorlar bence.

  • karamaleksey  (21.12.17 12:03:11)
mesela 500-600 civarı ne önerebilirsiniz ki? hangi markadan bakayım. bu arada begendıgı bi saat vardı, o da gc imiş.

www.hepsiburada.com

baya guzel ama pahalı:S
  • hede hodo  (21.12.17 12:15:48)
Guess giyimci bir firma saatleri de güzeldir. Ama gidip saat üreten (seiko, swatch vs) üreten bir markadan alırsan çok daha iyi olur kanımca.

  • ismira007  (21.12.17 12:16:36)
Guess collection’ın daha ele yüze çıkar modelleri var ama bütçenize uygun mudur bilemem. Beğendiği bir model varsa markayı beğeniyordur zaten markanın yüzü modeli attığınız. Markanın bütçenize uygun modellerine bakabilirsiniz. Saat&saat‘den almıştım ben bi kaç yıl önce Gc baya iyiydi fiyatı.

  • karamaleksey  (21.12.17 12:25:43)
gösterdiğin model çok güzel. benim de almak istediğim ama pahalı olduğundan alamadığım model :)
www.hepsiburada.com

bu linkte indirim varmış.
  • sedat peker in yegeni  (21.12.17 12:31:11 ~ 12:31:35)
500-600 civarına güzel fossil saatler var bu arada.

  • sedat peker in yegeni  (21.12.17 12:35:08)
Saat güzel ama bu tip saatlerde kordonun kasa ile birleştiği yerdeki çıkıntılar bir yerlere takılabilir kazağa falan. Ben şıklıktan ziyade işlevselliği düşündüğüm için yorum yapayım dedim.

  • curukturpkokusu  (21.12.17 12:48:44)
(bkz: skagen)

  • fyodor fyodorovic  (21.12.17 12:48:59)
bi taraftan da paraya kıyıp apple watch mu alsam diyorum. kafa karısık:)

  • hede hodo  (21.12.17 13:00:22)
Guess collection > guess

Michael kors, marc jacobs, kate spade, kate spade new york a baksana hepsiburada içinde güzel saatleri var.
  • jazzabel  (21.12.17 14:09:20)
Amazon.com ve Amazon.de'ye bakın derim, Michael Kors, Fossil Modelleri kimi zaman süper ucuz oluyor.
Fossilin q serisi var yarı akıllı galiba, indirimde olabilirler. Mcihael korsun da tam akıllıları vardı baya indirimde.
.com'da bu var ama pek şık değil:
www.amazon.com
  • atom karincanin torunu  (21.12.17 14:28:03)