Kars’a gidiyorum, yardim

Selam,

Gece 12’den sonra bir seye karar vermeyin derlerdi, dinlemedim ve kars’a tren bileti aldim.

Dun sabah almayi deneyip becerememistim bitmisti hemen. Gece kontrol edeyim dedim yer var mi diye, baktim iki kisilik oda bos laps diye aldim odayi. Sonra toplamda 5 dakikada filan gidis ve donus ucak biletlerini de hallettim. Simdi kucagimda iki hafta sonraya nur topu gibi bir kars seyahati var.

-kalacak yer olarak nereyi onerirsiniz? Az bir sure kaldigi icin herkesin onerdigi saray gibi olan otelde yer yok :(
-henuz hicbir yazi okumadim, uzerime orda neler yapilir/nasil ayarlanirla ilgili yazi atsaniz da olur.

Ani harabelerini görmeden dönme.
karsı çok bilmem ama "Orhan Pamuk - Kar" ı oku. daha dolu dolu gezersin. Okuduysan da bir daha oku.

  • deadwampir  (21.12.17 09:41:32)
Ben de Kar'ı oku demeye gelmiştim.

Uçak biletini anlamadım, trenle gidip gelmeyecek misin uçak ne için?
  • i was made for you  (21.12.17 10:08:10)
-kalmak için öğretmenevini bi deneyebilirsin istersen.
-yazı için de geçen hafta giden kerimcan akduman'ı okumanı tavsiye edebilirim. www.icantravel.co

  • dedim ben sana  (21.12.17 10:23:21)
Ani harabeleri, cildir golu, sarikamis'ta kayak.

Kaz yemegi (gerci goruntuler beni tatmin etmedi, ben yasadigim ulkede hep yerim, goruntu daha citir, koyu olur. Tadi guzeldir ama severim kaz. Canim kaz)

Eski kasar, kars gravyeri almak.

Bir de bileti bu gece (gecen gece) 12den sonra hangi gune aldin acaba?
Hemen bitti mi?
  • kuehles blondes  (21.12.17 10:40:46)
Kars merkezde kalacaksan Cheltikov Otel ama bakamadım yer var mı diye. En azından yer yoksa kalmaman gereken oteli söyliyeyim Grand Ani Otel temizlik ile ilgili ciddi sorunları var. Kars Park otel havaalanına çok yakın ama merkeze uzak. şimdilik aklıma bu oteller geldi.

bu arada ben de anlamadım uçak mı tren mı?
  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (21.12.17 10:44:17)
Bilet normalde sabah 8-10 arasinda cikiyor bir ay sonrasi icin ama aninda bitiyor, saniyesinde :)
Muhtemelen biri dun iki hafta sonra olan biletini iptal etti.iki kisilik odayi bos bulunca saldirdim ben de.

Cheltikov‘Da yer yokmus :(

İstanbul’dayim ben. Kayseri’ye ucak bileti aldim, kayseriden binecegim trene. Bir de donus icin kars’tan istanbul’a ucak bileti aldim

Cok para harcamiyim diyordum su aralar. Sonucta yine harcandi :D
  • fakyoras  (21.12.17 10:51:00 ~ 10:52:24)
www.instagram.com

son 6 post'a bak. :)
  • naksidil  (21.12.17 10:56:28)
hesteklerden bak instagramin varsa. #kars #doguekspresi

  • jimicik  (21.12.17 11:08:46)
Orhan Pamuk, kar'ı oku :)

  • mutlusismankedi2015  (21.12.17 13:59:15)
Kar’i okuyacagim

Kalacak yeri ayarladim :) gitmeden ayarlamam gereken baska bir sey olacak mi?
  • fakyoras  (21.12.17 15:17:35)