erkek çıplaklığına maruz kalmak (soyunma odası)

diyelim ki soyunma odasında bir arkadaşınız gözünüzün önünde daldaşş.k don değiştirdi. sizce normal mi? anormal mi? marjinal mi? çok da anormal değil mi?
bende travma bıraktı görüntüler, gözümden silemiyorum... :/

Yazısız kurallardan biridir erkekler belaltına bakmaz böyle durumlarda. Spor salonunda falan da yaşanabiliyor bu durumlar.

Cumartesi 21:45 de biten maç için perşembe 03:30'da bu duyuruyu açtıran sebepler incelenmeli.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (21.12.17 04:27:37)
ahhaha ben otelin yüzme havuzunun soyunma odasındayken.
yaşlılardan oluşan japon bir grup girdi.
hepsi tamamen serbestce soyunup mayo giydiler.
adamların kültüründe var :)
tabi birşey görmemek icin acilen terkettim ortamı.
  • herhaltibiliyoring  (21.12.17 04:42:54)
assasjsjs ne gördün yahu?
görmediğimiz bilmediğimiz şeyler mi var? :)
hermafrodit falan değilse şahsen şok olmazdım :)
  • herhaltibiliyoring  (21.12.17 04:50:18 ~ 04:57:37)
gözlemlerime göre belli bir yaşı geçmiş kişiler bu denli rahat davranıyor.

bakalım biz ilerde bu olgunluğa erişebilecek miyiz?
  • bruceandwayne  (21.12.17 05:29:35)
Cok normal. Bi tek turkiye'de soyunma odalarinda insanlarin soyunmasina garip bakiliyor sanirim.

Soyunma odasi, adam daha nasil soyunsun ki?
  • kuehles blondes  (21.12.17 07:59:38)
Kuzenimle veya dostlarımla defalarca çırılçıplak kaldık, denizde veya sarhoş iddialarında. Hiç birinin de şeyine bakmadım görmedim. Sende sıkıntı var. Gay porn izleyerek tercihini sorgula. Düz isen de hımofobik olma.

  • hasmetizm 2046  (21.12.17 08:48:24)
Olur abi ben salonda görmüştüm ama bakmadım bel altına adam çıplak işte daha neyi inceleyim.

  • gozu acik sevisen yahudi  (21.12.17 09:03:08)
Ben de spor salonunda denk geldim spor sonrası adam çamaşırını da değiştirdi. Benim için sıkıntı olmadı.

  • goodz  (21.12.17 09:36:11)
Ne olacak ki cok abartiyorsun

  • Traveller  (21.12.17 09:56:48)
Hemcinsin olduğu için hoşuna gitmemesi normal de neden böyle travmatik bir şey olmuş onu anlamadım.

Ben de birkaç defa denk gelmişimdir, insanın gözü takılıyor ister istemez. Ancak onun dışında oturup inceleyecek halim yok, görüyorum ve geçiyorum. Adam da o sırada tekrardan donunu giymiş oluyor zaten.

Gizli gay'likle ilgili bir ithamın abartı olacağını düşünüyorum; ama çocukluğunda da mı hiç görmedin arkadaşlarının falan yahu? Bu kadar tepki garip geldi. Ya da adamda farklı bir durum vardı herhalde... Gelgelelim, bizim toplumda eşcinsel eğilimleri olan erkeklerin sanılandan çok olduğundan eminim. O yüzden, hızlıca iç çamaşırını değiştirenleri, sırf böyle yaptı diye yadırgamıyorum ama sergilemeye gelen kişilerde böyle bir eğilim olduğunu düşünüyorum.
  • skooma  (21.12.17 10:44:06 ~ 10:45:42)
arkadaşın zenci miydi

  • eindaclub  (21.12.17 12:21:56)
"daldaşş.k" değildir o; "anadan doğma"dır.
yaşadığınız travmaya veriyorum.

eve soyunma odasında soyunup giyinmesi gayet normal. anormal olan soyunup giyinmemesi;öylece dolanması. teşhircilik sayılabilecek şeyler yapması. bunları yapmadığına göre sorun yok.

bakmayın. görmezsiniz.
  • balik kraker  (21.12.17 12:39:35)
soyunma odasında soyunulması anormal mi, marjinallik mi diye soruyorsun. senin yaptığın anormal şu an. bence insanın bir başka insan vücuduna bu kadar tepki gösteriyor olmasının altında farklı sebepler vardır. hani tamam her zaman gördüğün bir şey değildir, gördüğünde gözünü kaçırırsın, "lan herifin her şeyi ortada" tepkisi verirsin içinden, geçer gidersin de günlerdir gözünün önünden gitmemesi, travma...vs, tuhaf tepkiler. bi psikoloğa gitmeni tavsiye ederim. biz buradan ne desek boş.

  • soso  (21.12.17 13:11:38 ~ 13:11:51)
Bu kadar tepki vermen anormal +1
Günlerdir travma yaşayacak ne gördün çok merak ediyorum. Adam zenci miydi? +1
Penisten korkan erkek de ilk kez görüyorum.
  • i m cool with that  (21.12.17 13:24:07)
acemi +1

spor salonlarının sen de yüzde 40'ı ben diyim yüzde 50'sinde gizli ipnelik var. soyunma odasında çükün ne işi var, illa donuna kadar terlediysen de arkanı döner götünü göstererek değiştirirsin birkaç saniye içinde donunu. birisi rahatsız olabilecek kadar görüyorsa o çükü, o çükün sahibini sorgulamak gerek seni değil.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.12.17 13:29:40)
gayet normal. zaten mayoları kabinlerde çıkaracak olsak, soyunma odalarını kadın-erkek olarak ayırmaya gerek olmaz.

tuhaf olan senin adama bakmış olman.
  • babilbaligi  (21.12.17 16:32:52)