[]

Çizgi Film/Anime adı

Arkadaşlar, bir kere izlediğim ve bir daha da bulamadığım bir çizgi film/anime arıyorum. Yardım ederseniz, sevinirim.
Çizgi film; birden fazla değişik güçleri olan çocukların gittiği bir okul ya da sınıf gibi birşeyi anlatıyordu. Herkesin değişik değişik gücü vardı.
Çok uzun zaman önce bir bölümünü ancak izlediğim bu animeyi biliyorsanız yardım ederseniz, mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.
Büyük ihtimal animeydi. Japan olma ihtimali çok daha fazla.

 
hacı abi öyle zibilyon tane anime var ya. yıl kaçtı? çizimler yeni mi eski mi? karakterlerden birinin gücünü hatırlıyor musun?

boku no hero academia olabilir mesela.
  • glamdr1ng  (21.12.17 02:32:31) 
www.animenewsnetwork.com

çok küçük müydü yaşları büyük büydü lise falan
  • hitsumo  (21.12.17 11:03:42) 
açıkçası yılını hatırlamıyorum ya. bir on yıl rahat olmuştur. birisi zamanı falan durdurabiliyordu sanırım. Arkadaşın verdiği linke bir bakayım. Teşekkürler. Biraz geç oldu ama, kusura bakmayın.


  • Rocky Binboga  (22.12.17 21:07:15) 
yaşları küçüktü. yukarıdaki linkte yer alan anime değil maalesef, hatırladığım kadarıyla.
bu animeyi kanal7'de gördüğümü belirtmemişim. ismini bulayım diye araştırdığımda bulamadım. yayın akışında bile yoktu ve ertesi günü aynı saatte de başlamamıştı.

boku no hero academia gibi de değildi. Çok daha çocuksuydu. :(
  • Rocky Binboga  (22.12.17 21:32:45 ~ 21:34:49) 
  • pulsartgr  (22.12.17 21:44:00) 
Gakuen Alice değil maalesef arkadaşlar. Neyse, teşekkür ederim. School tagli olanlara bakayım,araştırayım.


  • Rocky Binboga  (22.12.17 22:01:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.