[]

Aynı öykü farklı Batı edebiyatı akımlarına göre yazılabilir mi?

Hiç böyle bir çalışma var mıdır acaba?

Böyle bir çalışma akımların anlaşılmasına yardımcı olabilir mi sizce?


 
Yazılabilir mi? Evet mümkün. Ama var mı bilmiyorum.

Hoş olabilirdi ama pek de gerekli değil gibi, akımların özelliklerini bildikten sonra rahatça ayırt edilebilirler zaten.
  • i was made for you  (20.12.17 21:01:41) 
sanıyorum yazılamaz. size derste ogretilnler, bir donemin tarihi olayları aslinda. yani bir don m bor kisim edebiyatcilar romantizmden etkilenmiş ve yazini öyle oluşturmuş. bir dönem reailst çevre ama su an bunlar yok. varoluşçu şimdiki iklim. yazida da ister istemez bireyselik kendini gosterir. bu durum yazarin elinde olan bir sey degil. hadi bir de romantik dusuneyim demez, icini yansıtir yazar.


  • semenderr  (20.12.17 21:59:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.