[]

Kobo kitap okuyucu

Kobo’nun Türkçe kitap mağazası nasıl? Kitap almak pratik mi ve güncel kitaplar var mı? Kindle kullanıyorum uzun süredir ama Kobo’da kitap alma işleri işlevselse ona geçeyim diyorum. Değer mi o kadar hesap, kitap taşımaya?
 
Kobo hesabına okuyucudan girdiğinde aldığın kitabı otomatik olarak indiriyor, bir zorluğu uğraşması yok. Güncel kitaplar var mı derken kobostore a girip aradıkların var mı bir göz at istersen, çıkan her yeni kitabın e- kitap versiyonu olmuyor.


  • freebird5406_2  (20.12.17 17:48:28) 
Kobo’nun en güzel yanı pdf desteğinin olması bu şekilde bayağı bir kaynağa ulaşabilirsiniz.


  • murtiii  (20.12.17 21:32:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.