[]

Kafam biraz karışık

Your submission is being reviewed, and we’ll be in touch should we have an available position that may be of interest to you.

Şurada kibarca siktir mi çekmişler başvurduğum iş için yoksa dur baba inceleniyor başvurun mu demişler ?

Not : 1 hafta kadar önce telefonla mülakat oldu.

 
başvurun inceleniyor, sana uygun bir pozisyon olursa iletişime geçeceğiz diyorlar.


  • evde liyakat kalmamis  (20.12.17 12:55:10) 
eğer belli bir pozisyon için başvurmuş idiysen seni ona almıyoruz ama başka ilgini çeken pozisyonumuz açılırsa sana haber veririz demek.


  • wendyangelamoiradarling  (20.12.17 13:04:37) 
@wendyangelamoiradarling bende aynen öyle düşündüm, sadece "being reviewed" kısmı biraz kafamı karıştırdı.

kısacası biz sizi arayacağız demişler.
  • fatih terim akti  (20.12.17 13:08:31) 
selam, başvurduğun pozisyon için ret.
spesifik değil genel başvuruysa da havuza atmışlar, ama bir şey çıkmaz bencr.

  • cedex  (20.12.17 13:17:58) 
@cedex spesifik başvuruydu ama bir şey çıkması zor bencede.


  • fatih terim akti  (20.12.17 13:36:27) 
Umarım hepimizi yalancı çıkartıp işi alırsın :)
kolay gelsin

  • wendyangelamoiradarling  (20.12.17 16:24:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.