decathlondan aldığım mont delindi :(

decathlon'dan yaklaşık 2 ay önce bu -10 dereceye kadar tutan su geçirmeyen montlardan (www.decathlon.com.tr) almıştım. bu sabah otobüse yürürken üstüme koşturan çocuklar yüzünden dengemi kaybettim, o arada bir yerlere sürttüm ya da taktım montu (tamam olayların gelişiminin bunla alakası yok, çocuklara sinir oldum, anlatmak istedim ahahah) ben bişi olmamıştır yağmur geçirmeyen mont sonuçta derken sonradan gördüm ki bu mont delinmiş :(

ben bunun üstüne bir bardak soğuk su içeyim mi (kullanıcı hatası muhabbeti), yoksa decathlon'a götürsem bir yardım eli uzatırlar mı?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, bahsi geçen deliğin fotosu da ekte :(

decathlon eger güvence vermiyorsa isterseniz yakin hicbi sey olmaz gibisinden falan kullanici hatasi olarak sayilir ama yine de sormakta fayda var.
mont ayrica su gecirmez yani en basta bi sekilde dikilmis o da yirtilabilir gayet tabii.

  • isvicre rakisi  (20.12.17 12:59:10)
Söz konusu firma %100 müşteri memnuniyeti odaklı fakat sizin durumunuz biraz karışık. Sizin hatanız sonucu olan bir durum. Gidip "bu su geçiriyor" diye ortalığı karıştırırsanız "belki" değişim olabilir. Bol şans.

  • teknikekip  (20.12.17 13:03:22)
Darbe ve sürtme kaynaklı olaylar kullanıcı hatasıdır.Bişi çıkacağını sanmam. Terziye diktirebilirsin.

  • basubadelmevt  (20.12.17 13:05:23)
valla haklısınız aslında ama benim decathlon'dan seneler önce aldığım başka bir montum daha var, onun başına bundan kat kat beter şeyler gelmiştir ama hala sapasağlam, bunun böyle ilk sürtünmede patlaması kafamda bir soru işareti oluşturdu ne bileyim.

  • loveless  (20.12.17 13:14:13)
başka marka olsa bir şey çıkmaz derim ama decathlon bu konuda gerçekten ilgili, müşteri hizmetleri gerçekten insan odaklı, para değil.

mağazaya gidip bi sorun bence, olumsuz yanıt alırsanız başka bir mağazaya daha sorun.

ben bu şekilde kullanıcı hatası dedikleri bir ürünü diğer mağazadan ücretsiz değiştirdim.
  • tolga asp  (20.12.17 13:39:42)