[]

Uyuzu gecmis tavsani evden ciftlige yollamak

www.eksiduyuru.com burda bahsettim hastaligindan.

Bu tavsani su an evden alip guvenli bir ciftlige, istanbuldan izmire gondermek istiyorum. Orda bir suru tavsanla bir arada olacak.

Belki burdaki kadar iyi beslenneyecek ama dogal ortamina yakin bir ortamda olacak. Diger tavsa larla olacak.


Insan gelip oksayinca kedi gibi kendinin sevilmesine izin veriyor. Orda insanla pek temasi olnayacak. Ama evde de pek ozgur degil. Kablo vs kemirip elektrik rski var.

Bu hastaliklar tekrar nuksederse ordaki tavsanlara da bulasma ibtimali var.

Nr dersiniz?

 
Senin bu hayvanı veresin var, kendini iyi hissettirecek bir şeyler arıyorsun.


  • kayranin kedisi  (20.12.17 09:36:05) 
evet

evde bakılması hoşuma gitmiyor ve zor oluyor. zaten şu an aile evine geldim. normalde eve çıkmıştım, orda 8 tavşanla yaşadım.


ocak şubatta eve çıkacağım. çıksam bile çoğu zaman yalnız olacak. çiftlikteyse bir likte olaak diğerlriyle. evde bakmam haksızlık olur
  • Cursed Chico  (21.12.17 03:00:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.