[]

Cubase LE AI Elements 8 No valid License found. The program will quit now.

Selam,

Yamaha THR10 model bir amplifikatör almıştım ve içinden deneme sürümü olarak cubase çıktı. kullandım, satın almaya karar verdim. kredi kartıyla aldım.

Activation Code'u girdiğimde başlıktaki hatayı veriyor. başlıktaki şekilde Google'dan tarattım. elicencer ile çözüme ulaşanlar olmuş. bendeki elicencer ekteki resimdeki gibi açılıyor ve devamı gelmiyor.

fikri olan var mı çözüm adına?

 
e fotoda cubase 6'nin lisansı görünüyor. çalışmaması normal.

kılavuzda yazan adımları takip ederek aktivasyonu kolaylıkla yapabilirsin. yapamıyorsan steinberg yardımcı olur. çok da süper yardımcı olur hatta.
  • alperz  (20.12.17 19:09:35) 
steinberg'i türkiye'de compel satıyor. ara onları bakalım.


  • alperz  (06.02.18 14:51:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.