Bim filtre kahve makinesi

Uzun zamandur filtre kahve makinesi bakınıyorum tek yaşadığım için french press al diyor insanlar genelde ama iyi bir french press 30-40 lira zaten. 60 liraya hayatımda ilk kez duyduğum marka olan mr knife ın makinesi geliyormuş bime cuma günü. Bimdeki ne idüğü belirsiz markalara ait deterjan, yiyrcek içecek vs iyi oluyor genelde ama hiç elektronik ürün almadım. Nasıl sizce filtre kahve makinesi ya da başka bir ekektronik ürün alan oldu mu bime özel garip markalardan ve memnuniyetiniz nedir acaba?

a101 den kiwi marka filtrre kahve makinası aldım aynı bu fiyatlara. gayet memnunum. kağıt filtre ile yapınca gayet yeterli sonuç veriyor.

  • vassal  (19.12.17 19:12:33)
hiç french press’te kahve içtin mi? ben de biraz önyargılıydım ama şimdi makina kahvesinden daha çok seviyorum fench press’i. iyi ki makina almamışım. belki sen de sevebilirsin diye dedim.

ikeada 20 liraya satılan french press ile harika kahveler yapıyorum. bir artısı da makina kahvesinin hiçbir aşamasına karışamıyorsun ama french press’te sevmediğin bir şeyi değiştirerek kahveyi kendine göre özelleştirebiliyorsun.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (19.12.17 19:21:00)
peki peki v60 denedin mi? buna da bi bak kenarda dursun.

  • imnotsureabout  (19.12.17 20:09:04)
Mokka cezvesi al dua edersin bana

  • steward  (19.12.17 20:15:43)
kahve makinesi pişmanlıktır. termoslu french press candır. pressten öte filtre kahve tanımıyorum.

  • tukenmez adam  (19.12.17 21:20:37)
Babam Migros’tan almıştı buna benzer bişey, 3. Kullanımda bozuldu. Metroda kampanya vardı, iki gün önce delongi filtre kahve makinasını 130 civarına aldım. Aroma özelliği var.

  • insomnia  (20.12.17 11:51:09)
bütçe kısıtlıysa derin bir huni içine kağıt filtreyi koy, kahveyi süz. dripper diye 200 liraya satıyorlar.

  • babilbaligi  (20.12.17 13:41:38)
bellı bır fıyatın altındakı fıltre kahve makınaları, kahveyı soguk tutuyor, yenı yapıldıgında bıle kaynar kaynar bır kahve ıcmek mumkun degıl, metal aksamlı guclu bır cıhaz olursa daha sıcak ve detaylı tuslarla kahveyı kendı ıstegıne gore yapmak mumkun.
french press de cok sıcak olmaz ama basıt ve hızlı bır sekılde kahveyı elde edersın.
cımbali gıbı profesyonel bır makına olmadıktan sonra evde kahve keyfı beklentısı yuksek olmamalı.
benım favorım mocca pot. bıalettı klasık. cekırdek kahve al, taze oguttur ve mıs gıbı aromayı sıcak bır sekılde ıcebılırsın.
  • deepness  (20.12.17 14:08:32)