[]

Şaraptan Anlayanlar Bir Bakarlar mı

i.hizliresim.com

Bu iki şarabı deneyeceğim az sonra. Zaten ufak şişelerde aldım deneme amaçlı.

Cabernet Shiraz karışımı sanırım biri.

Öbürünü hiç bilmiyorum.

Küçüğü %13 alkol, Fransız.

Büyüğü İtalyan %12 alkol.

Nasıl şaraplardır bunlar yorumları merak ediyorum.

 
valpolicella amarone olsa kesinlikle onu önerirdim ancak classico'su çok özellikli bir şarap değil. makarnayla, pizzayla güzel gider.

chenet nispeten daha popüler bir şarap, ben içmedim hiç ama güzel olduğunu duymuştum.
  • Bruce  (19.12.17 16:12:54) 
chenet ortalama bir sarap pek bir ozelligi yok. organik olanini denemedim ama sadece cabernet olan bence hic lezzetli degildi. bunun yani sira bugune kadar organik olup da begendigim bir sarap olmadi.


  • lifeframe  (19.12.17 16:51:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.