[]

şarkı önerisi

black sabbath'ın "planet caravan" ve "solitude" şarkıları minvalinde ultra sakin, insanı başka yerlere uçuran güzel şarkılarınız varsa alırım.
 
zeitgeist. son albümden.


  • ravenclaw  (19.12.17 01:21:52) 
  • marjinalolamayaninsan  (19.12.17 04:21:44) 
söylediğin iki şarkıyı da çok çok severim. planet caravan'ı pantera'dan, solitude'u da ulver'dan dinle en az bir defa bence.

onun dışında:

pantera - suicide note pt. 1

www.youtube.com

tool - parabol

www.youtube.com

tool - disposition

www.youtube.com

mad season - wake up

www.youtube.com

pain of salvation - of dust

www.youtube.com
  • rahip janick  (19.12.17 07:58:00 ~ 07:58:16) 
  • common of demons  (19.12.17 10:35:57) 
The Doors - The End


  • freebird5406_2  (19.12.17 23:33:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.