[]

Şiir

YALNIZLIĞIN

Bak yine esir ettin yalnızlığına
Bir başka yabancı akşamlar artık
Bir başka doğuyor güneş
Ve günler bir başka yaşanıyor senin yokluğunda
Ve kuşlar…
Martıların çığlıkları içimdeki sessizliğin içimdeki sensizliğin
İsyanı adeta
Ve bu deniz
Maviliğinde aradığım gözlerin
Dalgasında aradığım saçların
O kadar mı uzaksın bana?
Göremeyeceğim kadar
Sevip de saramayacağım kadar
Uzak mısın sahiden?
Yokluğuna alışamadığım kadar

Merhaba. Yukarıdaki şiir çok mu sade? Cevaplar için teşekkürler.

 
Çok sıradan :( ve sade evet.


  • eksi sozlugun tatli insani  (19.12.17 01:02:28 ~ 01:02:56) 
Birkaç şairin etkisinde fazla kalmışsın. Sıradan ve alışık olduğumuz sözler bunlar. Belki popüler kültür için iyi bir şarkı sözü olabilir ama bir şiir olamaz.

Denemeye devam.
  • kablelvuku  (19.12.17 10:53:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.