[]

Pizza Locale

Belki İzmirden aşina olanlarınızda vardır buraya. İstanbula da bir-iki şube açtılar. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyümeleri biraz enterasan. Akaretler-Beşiktaş tarafında açtılar Avrupa yakasında. Neyse deneyen var mı burayı? Gerçekten iyi mi pizzaları?? Balon mu yoksa? Kaçamak günümde gideyim diyorum.
 
Pizzaları gerçekten iyi zincir restoranlara göre. Ama ona göre fiyat koyuyor adamlar.
Git dene pişman olmazsın. Kaburga etlisi güzel bu arada

  • ismira007  (18.12.17 21:52:31) 
Dene tabiki. Bak canım çekti şimdi. Meso favorim.


  • axl  (18.12.17 21:55:02) 
Gerçekten güzel.meso lezzetli ama sebze seviyorsan veganı denemelisin, enginarlı


  • denef  (18.12.17 21:59:42) 
Kaburgalısı hakikaten en gözdesi. Ama ben öyle aman aman efsane diyemem.
Akaretler'e gittim.

  • mor oje  (18.12.17 22:33:45) 
akaretler'de kaburgalı denedim ben de geçen. yani güzel işte. çok özel bir yanı yoktu. zincir pizzacılardan tabii ki daha iyi.


  • synesthesia  (18.12.17 22:57:48 ~ 22:58:16) 
Vegan pizza var, kirk lira filan. Cok pahali. O kadar da iyi dwfil


  • Cursed Chico  (19.12.17 16:20:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.