[]

Şarkı+Klip aranıyor

Selamlar. Geçmişte çok denk geldiğim ama şimdi bulamadığım bir klip var. Sene 2012-2013 gibiydi izlediğimde. Yani 1-2 yıl daha eski olabilir ama daha yeni olamaz.

Psychedelic dedikleri türden olmalı. Acayip acayip tipler vardı, beyaz tenli genç bir kız vardı makyajla çocuğa benzeyen, şarkıyı da o seslendiriyordu sanırım; pis pis sırıtan çirkin bir herif vardı en çok. Şeytani öğeler vardı. Bi de küvet vardı sonlara doğru. Küvet sahnesi çarpıcıydı sanki.

Hani görünce "ne izledim lan ben?" tepkisi göstereceğiniz videolardan ama gayet yüksek izlenme sayısı vardı, öyle hatırlıyorum.

 
I Fink U Freeky ya da başka bir Die Antwoord şarkısı olabilir mi?


  • m e b  (18.12.17 19:09:05) 
Model - Pembe mezarlık olablir mi? Klibe de baktım ama küvet göremedim. Sonlara doğru yatılacak bir yerde yatılıyor sadece.


  • ceyhan prensi adana  (18.12.17 19:18:53) 
@meb @ceyhan prensi adana

ikinize de teşekkürler. aradığım klip "i fink u freeky" idi, evet.
  • papazi dovdurmeyecektik  (18.12.17 19:31:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.