Telefonum yere düştü ve açılışta takılıyor

Telefonumu kardeşim bir saat önce tezgahtan fayans zemine düşürdü. Kırık vs yok ama açmaya çalışınca sürekli açılışta takılı kalıyor, LG logosunda döngüye giriyor. Kimi zaman da "Android yükseltiliyor" uyarıso veriyor. Şimdi bu bir daha açılmaz mı ya? Buna benzer deneyim yaşayan var mı?

Bir de evde dandik bir Android telefon var. Ben şimdi ona Whatsapp kursam ne olacak? Yedeklemeyi kapatmıştım Whatsapp'ta. Yeni telefonda mesajlar vs hepsi gidecek ve bu arada gelen mesajlar çıkmayacak mı?

Selam,

Cihazınızın bataryasını söküp bi poşete koyduktan sonra yarım saat kadar derin dondurucuya koyun. Sonrasında bi açmayı deneyin. LG ekranında kalmaya devam ediyorsa cihazın modelinin nasıl hard reset yapıldığını araştırıp bunu deneyin.

Yedekleme olmadığı için herhangi bir değişiklik olmayacak. Telefonun kapalı olduğu sırada gelen mesajlar da yeni cihazınıza düşmüş olacak.
  • allegrezi  (18.12.17 17:43:59)
sanki bana bootloopa girmiş gibi geldi. eğer böyleyse servisten başka yolu yok, anakart değişecek. (lg g4ten tecrübeliyim.)

  • inheritance  (18.12.17 18:03:24)
@inheritance: LG'nin o kronik sorunlarını biliyorum ama bu, yere düşürünce ortaya çıkan bir sorun olduğu için hala aynı sorun olup olmadığını bilmiyorum. LG G3 zaten benimki.

  • m e b  (18.12.17 18:24:14)