[]

Şöyle bir klip arıyorum

Sevgili duyuru sakinleri,

Şu şekilde bir klip var mıdır acaba? Aradığım belirli bir şey değil bu arada, bu tarzda var mıdır diye soruyorum.

-yerli olacak
-erkek vokal olacak
-böyle zengin/şehirli yalnızlık triplerinde. yani aşk acısı çekiyor olabilir, sürekli sevişiyorum ama aşk yok aşk temalı olabilir.
-en önemli kısım: ARABANIN içerisinde olmalı. yani erkek birey böyle sıkılgan halde, camdan dışarı bakmalı, "yalnızım yaa" gibi.

aklıma koray avcı, gökhan türkmen, mehmet erdem gibi şarkıcılar geliyor ama youtube'da baktım şöyle bir, tam bulamadım.

Böyle bir klip var mıdır acaba? tarzı filan önemli diil.

 
Serdar Ortaç’ın Sting’den arakladığı klip olmaz mı? Şarkının adını bilmiyorum ama serdar ortaç sting yazınca çıkar bence.


  • soyut park  (18.12.17 17:28:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.