[]

Spotify - Aile Paketi Sorusu

Selamlar,

Bir arkadasim bugün spotify aile paketine üyelik aldi. 4 kisiyiz ve hepimize birer davet kodu geldi mail olarak. Maildeki kodla giris yapmaya calisiyoruz, fakat devam edemiyoruz, ekran sifre hatasi veriyor. Giris icin her yolu denedik.

Bilgisi olan aydinlatabilirse cok sükela olur.

 
şifreyle ilgili olmayabilir ama hepinizin adres olarak aynı adresi girmeniz gerekiyo biliyosunuz di mi?


  • yuto  (18.12.17 13:43:38) 
Sorunu cözdük, tesekkür ederiz ilginiz icin.


  • muzakerat  (18.12.17 14:02:06) 
Nasil cozdunuz? Ayni adreste olmamiza ragmen cozemedik de.


  • insan kus misali  (18.12.17 16:06:20) 
Facebook ile giriş yaptıysanız daveti mail ile aldığınız için kabul edemiyorsunuz, öyle de saçma bir sistemleri var. O hesabı kapatıp mail ile üye oluyorsunuz oraya taşıyorlar çalma listelerini filan. Destek sistemleri ile yazışıp kolaylıkla çözebilirsiniz.


  • osmanyueksel  (19.12.17 00:38:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.