[]

Duyuru filtrelemek için extension/add-on

Merhaba duyuru ahalisi,

Takdir edersiniz ki herkesin belirli konularda hassasiyetleri vardır. Bu durumda "Lanet olsun, şu konulu duyurulardan bıktım." da denilebilir. Soru şu ki bu duruma çözüm olarak duyuruları filtrelemeye/gizlemeye yarayan bir eklenti var mı?

Teşekkürler.

Ek: Duyuru yönetimi böyle bir şey yapmayı düşünür mü? Düşünmezse neden?

 
duyuruda yazilim gelistirme bayadir yapilmiyor sadece moderasyon var


  • eksimtrak  (18.12.17 09:42:10) 
Varolan kategoriler haricinde "keyword" bazlı duyuru gizlemek herkesin sorununu çözebilir.

Örnek vereyim: "bitcoin" ya da "ifşa" kelimelerinin olduğu hiçbir duyuruyu görmek istemiyorum diyelim. Ben de bunları filtreye eklerim ve voilà!

İki tür: Kullanıcı bazlı filtreleme ve kelime bazlı filtreleme
  • monogram  (18.12.17 10:06:02 ~ 10:08:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.