[]

Lahmacunu Nasıl o Kadar kırmızı Yapabiliyorlar

Böyle bir soru sormak istemezdim, ama zaten bizde de yok.

Şimdi soru şu; biz pidenin içini hazırlatıp veriyoruz fırına. Fakat nedense çoğunlukla rengi soluk oluyor.

Oysa onların yaptıklarını alınca içi kırmızı oluyor.


içeriğe yoğun salçada koyuyoruz, hatta koyduğumuz salça yüzünden cıvıklaşıyor malzeme ama yine de yeterince kırmızı olmuyor.

toz biber mi eklesek ?

 
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (16.12.17 22:45:03) 
renk biberi koyuyoruz, acısız toz biber gibi düşün. renk biberi diye bilinir ama


  • oscar  (16.12.17 22:47:21) 
www.youtube.com


Toz biber deyince aklıma bu gelioo:D:D:D

Renk biberi+1

Acılı isteyene kırmızı pul biber.
  • basubadelmevt  (16.12.17 23:06:13) 
Ben de renk versin diye tatlı biber salçası koyuyorum. Hatta eşim sadece biber salçası koyuyor.


  • ceyhan prensi adana  (17.12.17 21:29:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.