Sende aile babası tipi var

Herkese merhaba,
İşyerinde grupça oturup konuşurken falan kızlar "Sende tam bir aile babası tipi var" diyorlar. Giyimim kuşamım fazla resmi herhalde veya karakterimle ilgili de olabilir ama neden diyorlar sebebini bilmiyorum.
Ezelden beridir sapım. Aile babasına benzemek ne kadar iyi ne kadar kötü? Böyle bir izlenim insanı itici mi yapar?

Bence artı puan hele ki belli bir yaş ve konumdan sonra.

  • all girls dream  (16.12.17 15:59:32)
şu an sadece öyle dediklerine göre aradıkları şey henüz o değil o yüzden de iyi bir şey değil. ilerde şöyle bir durum olacak diyorlar ama ona güvenebilirsin:

pics.me.me
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.12.17 16:00:55)
maalesef :(

  • cedex  (16.12.17 16:04:18)
bence giyim ve saç sıkıcı. genç gibi enerjin yok demek istemiş olabilirler. belki.

  • sttc  (16.12.17 16:05:17)
Yaş 26 bu yaşta avantaj değildir gibi geliyor bana.

Korktuğum şey de o capsteki şey aslında. Sadece evlenilebilecek güvenilir adam izlenimi veriyorsam bu kötü değil mi?
  • amusan  (16.12.17 16:05:40)
Amacın aile babası olmaksa çok güzel bir durum ama amacın piç olmaksa hiç işine yaramaz aksine yoluna taş koyar.

  • yaren  (16.12.17 16:08:31)
26 yaş için sanki sıkıntı var. Değişime ihtiyacın var yeniliğe

  • all girls dream  (16.12.17 16:10:48)
bana boyle bir sey deseler mutlu olurdum. ama burada onemli olan bunu diyen kisiler. ne acidan soylediler bunu bilmek lazim.

  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (16.12.17 16:21:56)
Efendi adam deselerdi iyi bi sey diyebilirdik ama aile babasi deyince pek olumlu seyler, çekici bir erkek canlanmiyor benim kafamda. Sıkıcı bir görüntün, halin, tavrın olabilir. Hatta tarz konusunda biraz eski tip bile olabilirsin. Bunları bir gözden gecir istersen.

  • aquarium  (16.12.17 16:24:14)
evlenmeye niyeti olup da bi türlü evlenemeyen, bu yüzden de aman sevgi de neymiş diyerek mantık evliliğine yönelen kadınlar için, diğer erkeklere göre bi tık öndesin demektir.

  • elorelia  (16.12.17 16:25:52)
@elorelia noktayı koymuş arkadaşlar bence dağılalım.

+1
  • AlsterWasser  (16.12.17 16:35:53)
sıkıcı birisin demeye çalışıp kibarlık etmişler.

  • nice tnetennba  (16.12.17 17:20:11)
Aile babası : kızların diplerini dövdürup 25 yaşından sonra siginabilecekleri guvenli liman.

  • kleider  (16.12.17 18:26:11)
zamanı gelince karşına çıkar bir hanım, aile babası olursun.

  • avianthem  (16.12.17 20:44:20)