Arabanızda sigara

Arabanızda sigara içiliyor mu? Başkalarının içmesine izin veriyor musunuz?İzin vermiyorsanız neden?

içiliyor. veriyorum.

Çünküm benim arapam.
  • binder dandet  (16.12.17 13:49:30)
ben içmiyorum, yanımda içilmesini de sevmiyorum. o yüzden içilmiyor.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (16.12.17 13:52:55)
Hayır, hayır, çünkü 2 alerjik astımlı var sigaranın kokusu bile onları mahvediyor.

  • yaren  (16.12.17 13:57:12)
Arabada evde içirtmem, elimden gelse sokakta bile içirtmem, çünkü ben içmiyorum ama kendimi geçtim kucağında bebeği varken sigara içen anne babalar var, zor işler yani.

  • angelus  (16.12.17 14:04:12)
içiyorum, izin veriyorum çünkü araba 10 yaşında.

  • solskjaer  (16.12.17 14:06:51)
İçmem içirtmem. Sigara içip arabaya binen biri oldu. Kış ayıydı. Uzunca bir mesafe camlar açık gittim. Sigara kokusunu arabamda duymak zorunda değilim.

  • sutlu nescafe  (16.12.17 14:08:36)
Iciyorum ictiriyorum. Araba 16 yaşında

Ama soyle son model bir arabam olsa vermem herhalde icmem de. Emin de değilim
  • kablelvuku  (16.12.17 14:12:49)
araba 10 yaşında olunca evet çok da önemli değil.

  • imelih  (16.12.17 14:47:05)
hayır. İzin vermem. dışarıda iç ben seni beklerim diyorum. orta yol bulunmuş oluyor. Kokusu üzerime siniyor.

  • komando kani var bende  (16.12.17 14:50:35)
kablelvuku +1

benim arabam da 11 yaşında. yeni arabam olsa içmem içirtmem.
  • himmet dayi  (16.12.17 15:11:07)
içilmiyor arabam 15 yaşında

  • burya  (16.12.17 15:14:09 ~ 15:14:48)
Aracımda sigara içirmem. Evimde de içirmem. Çünkü çocukluk yıllarımın bir bölümü gece gündüz sigara içilen bir evde geçti, sigaradan nefret ederim.
Şu an kullandığım araç 2 yaşında ama bundan birkaç sene önce 98 model arabam varken de içirmezdim.

  • battal gemalmaz  (16.12.17 15:25:53)
tam bir sigara tiryakisiyim. özellikle bu aralar peşpeşe 3 camel box yakmışlığım var. fakat arabamda sigara içmem ve içtirmem. çakmaklığı ise sadece 3 kere kullandım. yerinden söktüğümde ise telefon şarjını sokuyorum yerine. 195 binde 8 senelik araba halen 0 km gibi kokuyor bu sebeple (araba kokusu da kullanmam.)

ama yoğun trafikte "amk sigara içsem keşke" diyorum. coupe cabrio araba alıp, trafikte tavanı açıp, sigara içip, tekrar tavanı kapama hayalim var.
  • rain when i die  (16.12.17 15:28:23)
Geçen sene sıfır araba aldım içiyodum. Bu sene bir yaşında ikinci el araba aldım onda da içiyorum. Hatta baktım kül mevzu zahmet oluyor küllük de aldım. Yolda sigara içmeyi seviyorum. Çok canıma tak ederse ozonlu mozonlu detaylı içini, klimasını yıkatırım daha içmem. Ama şuan keyif alıyorum

  • Nature Works  (16.12.17 15:40:16)
değil sigara içeni bindirmek, kimseyi bindirmiyorum. kıymetlimiss

  • sttc  (16.12.17 16:01:14)
Evet. Zaten ben de içtiğim için yanımdaki de içiyor.

  • gunbatimi  (16.12.17 17:02:06)
hayır hayır hayır.

aslında içmeye yeltenen veya teklif eden olmadı hiç sanırım. teklif etse nasıl geri çeviririm bilemedim. ama koku sinme ihtimali bile korkunc benim icin
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (16.12.17 18:27:42)
Icmiyorum. Ictirtmem. Arabam 2013 model ama hic alakasi yok. 2000 de olsa istemem. Igrenc kokuyor. Rahatsiz oluyorum. Icip arabaya binen olursa da onun camini sonuna kadar acip ruzgar yedirtiyorum.

  • Corrigan prefers beer  (16.12.17 19:42:40)