2000'li yıllardan matrix temalı bir flash animasyon buldurmaca

Merhaba,
2000-2002 gibi flashberk, destroy onur gibi isimlerin yaptıkları flash animasyonların yükselişte olduğu yıllarda yapılmış Matrix filmi temalı bir flash animasyon vardı. Çöp adam "Mahmut", Morpheus ile karşılaşıyor ve Türk işi bir Matrix dünyasında kendini buluyordu ("kaşık yoksa çorbayı neyle içecez?").

2003-2004 yılları arasında hazırlanmış olması lazım çünkü animasyonda Matrix Reloaded göndermeleri de yer alıyordu otoban, mimar sahneleri gibi.

Bu flash animasyonu hatırlayan, swf'sini zamanında bilgisayarına kaydetmiş olan, webde çalışan bir link bilen var mıdır? Varsa ne güzel olur :)

Ne yazık ki grafi2000 sitesinde ya da youtube kanalında yok aradığım animasyon.

  • zx  (16.12.17 16:27:16)
Benim arşivinde olabilir. Bana mesaj at da eve geçince bakiim.

  • Delay Fuze  (16.12.17 18:07:08)