[]

Ankara'da cuma günü 19.00'da yola çıksam Esenboğa'ya tahmini varış süresi

(Bahçelievler'den ticari taksiyle)
Nedir? 
50-75 dk

(boş yollarda 30 dk)
  • 507  (16.12.17 00:38:36 ~ 00:39:29) 
45 dk sürer


  • elorelia  (16.12.17 00:40:08) 
Cuma günü tam iş çıkışı saati herkes de çıkıyor şimdi o saatte dışarıya allah için hemde bahçeli. Konya yolundan gitsen gidiş bir kilit akköprü ağzı bir kilit, Samsun yolu aydınlık dönemeci bir kilit, birazda pursaklar tarafında trafik olur. Keçiören fatih köprüsü tarafından gitsen kazım karabekir kesin kilit aydınlık kilit pursaklar yine yoğun. Ben 1saatten az sürmez diyorum çünkü cuma günü hava alanı gelen giden de yoğun olacaktır. 1 buçuk saat şeklinde hesapla bence.


  • gozu acik sevisen yahudi  (16.12.17 01:02:04) 
en iyi ihtimal 45 dk yani yüzde 1 şansın ya vardır ya yoktur. üst tahminim 90 dk. ortalama bir şey düşünecek olursam da 75 dk diyorum.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.12.17 01:04:53) 
75/90 dakika bence de


  • cedex  (16.12.17 10:47:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.