[]

Gündemden haberdar olmak

merhaba,

kendimi türkiyede ve dünyada olan bitene tamamen kapatmış durumdayım yıllardır. herşe çok cansıkıcı olduğu için takip etmemeyi seçtim. ama arkadaş ortamlarında çok bihaber olduğumu fark edip kötü hissediyorum. en azından sıcak gündemi bilmek bir iki kelime fikir beyan etmek istiyorum. daha önce de bu şekilde istediğim oldu ve çeşitli haber uygulamlarını falan denedim ama ben süreklilik sağlayamadım. yine ekşisözlüğe bakayım dedim ama o da sarmıyor artık. ne önerirsiniz? artık ben de olan biteni bilmek istiyorum. hadi dünya olmasa da türkiyeyi bileyim siyasi olarak neler oluyor bitiyor mesela gibi.


 
  • celeron 300a  (15.12.17 18:43:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.