[]

Bu nedir?

i.hizliresim.com

Eksik parça falan mı var yoksa ben mi anlayamadım?


 
yani herkesin aklına geleceği gibi, anahtarlıklarda kullanılan o zımbırtıyı, tele ortadan geçirip oyun mu olacak çıkarmaya mı çalışacak cocuk nedir. kinderden mi çıktı o ?


  • kaosu  (14.12.17 21:34:21) 
@kaosu Noel yemeğinde masalara bırakmışlar ufak paketler ordan çıktı. Bir diğerinde de bozuk pusula çıktı, hepsinde sıkıntı var demek :D


  • voyager 1  (14.12.17 21:49:31) 
dünyanın en anlamsız oyuncağı sanırım. halkayı yaya geçirip sonra bir ucundan çıkarana kadar çevireceksin. peki bunu bir insan neden yapacak, yapmaktan ne zevk alacak orasını cidden anlamadım.

ayrıca o nasıl bir talimattır ya, 1'le 3'ü aynı yapmışlar. çinliler işte.
  • sir gawain  (15.12.17 00:01:37 ~ 00:03:43) 
kinder'den çıkan oyuncakları yeğenlerim için birleştirene kadar akla karayı seçerdim. bu da son halinde anahtarlık gibi bir şey oluyor galiba.


  • runagain  (15.12.17 06:13:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.