[]

1.5 yaşında, Erkek, Scottish sahiplendirme

Arkadaşlar merhaba. Sokaktan sahiplendik hastaydı, ağzında enfeksiyon vardı. Tedavisine başlandı. Kuzenimin evinde kaldı. Kanser ve hiv testi ve bütün kan testleri yapıldı temiz çıktı. 1,5 ay hastanede yattı. Antibiyotik tedavisi evde de devam etti. İyileşme gösterdi. Fakat sonrasında ilaç kullanmayı bıraktığında tekrar ilerledi. Müthiş bir hayal kırıklığı bizim için. Agzinda mikrop kapmış, enfeksiyon var, o da yanık yapmış sağ arka çene kemiğine kadar etini eritmis. İlk bulduğumuzda sesi bile cikmiyordu. Şimdi tabi daha iyi. Ama yine de iyileşmedi. En son fakülteye yönlendirildik. Fakat bütün yapılan testlerin tekrar yapılması gerektiği ve biyopsi olması gerektiği söylendi.

Umudumuz daim olsa da artık maddi olarak coktuk. Ve tedavisini sürekli yapabilecek, veteriner veya veterinerlik öğrencisi öncelikli olmak üzere sahiplendirmek zorundayız. Aynı yastıkta uyuyoruz. Çok zor bizim için. Çok özen gösteriyoruz o sebeple. Yeter ki yaşasın, iyilessin, sevilecek bir yuvası olsun. Raziyiz ayrılmaya. Çok çok uysal bir kedi. Bütün eşyaları mevcut hepsini vereceğiz. Lütfen bu durumları gözeterek iletişime geçiniz.


 
İrtibat için; 5531610720


  • tanrinin unuttugu cocuklar  (14.12.17 14:05:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.