james hetfield'ın dövmeleri

james hetfield'ın sağ kolundaki ford logosu benzeri faith yazan dövmesi var. o dövmenin ayrıntılı göründüğü bir resim arıyorum,(tahmin edildiği üzere aynısını yaptırmak gibi bir niyetim var, gerek ford'un gerek james'in ayrı bir yeri olduğundan hayatımda) ve google'da aradığımda hemen hemen hep aynı resim çıkıyor karşıma, ki zaten siyah beyaz bir resim o da.

aha bu da o dövme;

www.metallicaworld.co.uk

ayyrıca bu james'e ne oldu da 40 yasından sonra sapıtıp her tarafını dövme ile kapladı. yani yakından takip eden birisi olarak bu dövmeler en eski ihtimalle load'dan sonra türedi. (ki bunda cok iddialı değilim ama daha öncesinde olmadığına eminim diyebilirim)

az daha kendim yazdım sanacaktım.benimde yıllardır aynısını yaptırmak gibi bir niyetim var.ama bende resim bulamadım onunla ilgili.bulursan bende rica ediyorum yani :) mail adresim layer26 (et) gmail.com.bu arada evet load civarı türedi ve james bir konuşmasında neden bu kadar geç kaldığımı bilmiyorum sanırım canım istemiyordu ama başlayınca bırakamadım gibisinden bişeyler söylemişti.ana metin buydu yani tam hatırlıyamadım konuşmayı hızmalı döneminden falanda bişeyler söylemişti.

  • layer26  (08.02.10 10:09:23)
dovmeyi ayrintili bulamadim ama www.fontage.com adresindekinden faydanilabilir gibi geldi bana. en azindan kaliteli bi dovmeci bunu kendisi de cizebilir bence. hare ve melek kanadi falan var en fazla.

  • osuruklu  (08.02.10 10:59:44)
evde full hd live earth konseri var. eğer oradan güzel bir caps yakalarsam belki istediğimi elde edeblirim. sana da gönderirim bu capslerden. ama o iş en son çare elbette, belki daha güzel bir resim gönderen olabilir?

  • takus5  (08.02.10 11:04:46)