rahat bir ayakkabı tavsiyesi

spor olur, yürüyüş ayakkabısı olur. günde 10 saat ayakta çalışan birisi için. rahat olması ön planda. fiyat çok uçuk olmasa iyi olur, en fazla 300'e kadar çıkabilirim. ama mümkünse daha ekonomik olsun.

skechers'a iyi diyorlar. kılıçdaroğlu adalet yürüyüşünde hep skecher kullandıydı

  • tanrinin kudret eli  (14.12.17 07:41:06)
@tanrinin kudret eli, o bana bayağı tuzlu gelir. üst sınırım 300 tl, o da zaten beni zorlayacak bir rakam.

  • runagain  (14.12.17 08:05:14)
amazon.de'den skechersları türkiye'ye göre ucuza alabilirsin. 300'ün altında güzel modelleri var.

ben skechers kullanıyorum, memnunum, ama sürekli oturuyorum. pek dayanıklı değil skecherslar, o yüzden sana uymayabilir.
  • lemmiwinks  (14.12.17 09:06:48)
Skecherslar 10 saat ayakta durmaya dayanamaz. Nike air maxlere bak. Outlet vs indirimli denk dusurebilirsin.

  • funl  (14.12.17 09:17:14)
bende çok araştırdım. rahat ayakkabılar genelde koşu ayakkabılar oluyor.
nike da pegasus
adidasda cloudfoamlar iyi
puma da güzel modeller var ben şunu aldım. (git:tr.puma.com )
  • mikahakkinen  (14.12.17 10:48:35)
Decathlon da 45 civarı satılan bir spor ayakkabı var. Ben hayatımda bu kadar hafif ve rahat ayakkabı gitmedim. Ayağında yok resmen. 100 gr falan

  • insomnia  (14.12.17 11:21:05)
Ayağımdan operasyon geçirdiğim dönemde Skechers koşu ayakkabısı aldım. Hayatımda daha rahat bir ayakkabı görmedim. İstanbul'daysanız Optimum'da 200 küsura alabilirsiniz.

  • auroraaurora  (14.12.17 11:21:27)
Skechers dunyanın en rahat ayakkabısı, ozellikle o kadar uzun sure ayakta durulacaksa. Fiyatları da 300 civarı zaten.

  • halanne  (14.12.17 12:14:29)
Markalarin hepsini salla. Gir ayakkabiciya ucuz ayakkabilara yonel boyle disi yumusak kolay esner materyalden olan sonra git bir de rahat taban al. Oldu sana skechers rahatligi 150 tlye. Ama taban koyacaksan ayakkabi yarim veya 1 numara buyuk olmali onu arastirirsin zaten niyetlenirsen.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.12.17 14:15:35)
Reebok markanın klasik modelini kullanıyorum ben. 6 ay oldu alalı kısa bir zaman ama şimdilik bir sıkıntı çıkarmadı. Rahat bir ayakkabı tavsiye ederim

  • leylasoysal  (15.12.17 03:32:43)
decathlonun kendi markaları var. 50-60 tl civarıydı.
yazlık olanından almıştım çok rahattı.

  • herhaltibiliyoring  (15.12.17 04:14:38 ~ 04:14:52)