[]

türkiyede kayıtsız telefon kullanımı

yurtdışından aldığım bir telefonu türkiyede kaç gün kullanabiliyorum bloklanmadan önce?

bu süreyi aşmadan ülkeden çıkarsam, daha sonra tekrar ülkeye girdiğimde aynı telefonu kullanabiliyor muyum? yoksa her şekilde o telefon imei'ı engelleniyor mu?

örnek: türkiyeye, 3 haftalığına yurtdıışından aldığım telefon ile geldim, türkiye hattımla kullandım ve sonra ülkeyi 1 seneliğine terk ettim.

 
Peki telefon 4 ayin sonunda kapanırsa, kayıttan sonra açılıyor mu?


  • vhs kaseti  (14.12.17 13:43:31) 
evet kayittan sonra aciliyor


  • ahoy kaptan  (14.12.17 17:15:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.