[]

Bebek beşiği önerisi alabilir miyim?

Sb.
Teşekkürler. 
chicco next2me ya da bu tasarımdaki herhangi bir ürün. ebebekte de satılıyor örneğin.


  • kenarortay  (13.12.17 17:21:59) 
Biz tavsiyeler üzerine beşik değil ama park yatak almaya karar vermiştik. Hem Next2me benzeri bir ürüne -4 ay gibi kısa bir süre kullanıldığı bilgisine sahibim- hem de ileride kullanacağı daha büyük boy bir yatağa ayrı ayrı para vermek istemedik.

Bakınırken Joie'nin Change&Rock ve Chicco'nun Lullaby Dream park yataklarını pek beğenmiştik ama bize düz bir park geldi bir tanıdıktan, ara katsız filan. Sonra internetten ara kat satın aldım ve ara kat sorununu çözdüm. Şu an beğendiğim park yataklardan işlen açısından bir farkı kalmadı, park yatağa 700-800 tl vermeden de 200-300 tl'lik bir ürünle olayı çözebilirsiniz aklınızda olsun.
  • kaymaktutmayansicaksut  (13.12.17 18:01:09) 
ikea, ahşap boyasız bebek karyolası. sniglar. o çocuk yarın büyüyecek, o yatağı dişleyecek, o yatakta zıplayacak.


  • babilbaligi  (14.12.17 10:13:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.