Çıplak kadın temalı haberlerden bıktım

Bunu kim yapıyor? milliyet, hürriyet...

Tamam yurdum abazasına hitab ediyorsun ama yani yuh artık ya.

Bu kadar mı salaklaşılır? KAdın meta haline getirilir..

Açın şu anda milliyet.com.tr yi, en az 3 tane çıplak kadın temalı haber bulursunuz.

''Öyle bir şey yaptı ki''.... Öyle bir şey yapıcam ki şimdi şok şok şok...

Soru: bana sadece haber okuyabileceğim internet sitesi önerin lütfen.

Özellikle milliyet beni de tiksindirtmişti uzun zaman önce. Cok abartmışlardı hatta, "liseli kıza otobüste öyle bir şey yaptılar ki" tarzı tacizi, tecavüzü çağrıştıran bir yığın sözde haber vardı.

Bunun üzerine türk medyasını tamamen hayatımdan çıkarma kararı aldım. Gündemi sputnik vasıtasıyla takip ediyorum. Diken, cumhuriyet, bianet gibi platformlar haricinde de yazı okumuyorum kolay kolay.
  • md11  (13.12.17 14:01:06)
ajans oku sen. aa, iha, dha ..

  • papazi dovdurmeyecektik  (13.12.17 14:02:24)
kullanmicaksin baba. bir haberi okumak icin neden bin tane fotografa tiklamamiz gerekiyor anlamiyorum. her fotograf altinda bir tane cumle var.

  • baldur2  (13.12.17 14:03:11)
hurriyet milliyet vs hepsi aynı. diken.com.tr öneririm

  • stanley weber  (13.12.17 14:14:03 ~ 14:14:21)