[]

Köpek kulübesi yapmamıza ve taşımamıza yardım eder misiniz??

Daha önce de ormanda besleme yapmamız hakkında bir başlık açmıştım.

www.eksiduyuru.com

Şükür ki araç sorunumuzu çözdük. Şimdi çok daha büyük bir sorunumuz var; soğuk havalar. Beslediğimiz çocuklar tamamen boş arazide barınıyorlar. Yağmurlar ve soğuk havalar başlıyor. Biz kulübe yapıp arabamıza sığdığı kadarıyla götüreceğiz. Siz de bize hem kulübe yapmaya hem de taşımaya yardımcı olur musunuz?

Moderatörlerden ricam biraz üstte kalabilir mi? Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

 
Ben yardımcı olmak isterim ama ne yazık ki hafta sonu istanbulda değilim


  • manuelka  (13.12.17 11:43:30) 
@manuelka teşekkürler. sadece bu haftasonu değil peyderpey yapıp götüreceğiz.


  • suicides underground  (13.12.17 11:47:21) 
gelip yardım etme şansım yok ama alternatif bir fikrim var. kulübeyi yapıp taşımak yerine. malzemeleri taşıyıp kulübeyi bırakacağınız yerde yaparsanız sanırım taşıma işi yapılmış kulübeye göre daha kolay olur.


  • helenart  (13.12.17 11:48:03) 
@helenart zaten öyle yapacağız da malzemeler de bir arabaya sığmıyor:)


  • suicides underground  (13.12.17 11:52:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.